Bläshammar 11AF
1 860 000 kr
Fin 2:a i nära nyskick och med balkong med markis
Välkommen till en ljus och fin 2:a på andra våning. Bostaden är i nära nyskick med genomgående snyggt ljuspigmenterat ekparkettgolv. Kök och vardagsrum i öppen planlösning med vita väggar. Stort sovrum med mörkgrå väggar och 2 garderober. Rymlig hall med 1 garderob och förråd och ett stort badrum med dusch, tvättmaskin och torktumlare och gott om förvaring.
Bostaden är belägen i fösta huskroppen med fri utsikt från sovrum, vardagsrum och balkong mot grönska i härligt sydvästligt läge.
Ett extra förråd i fristående byggnad på föreningens innergård. Värme, vatten och parkering till bilen ingår i månadsavgiften.
Lugnt, lummigt, mysigt och expansivt område nära Bläshammar skola och förskola. Goda pendlingsmöjligheter med närhet till motorvägspåfart. Ca 10 minutersbilfärd in till Varberg centrum.
55 kvm
2 979 kr/mån
2 rum (1 sovrum)
2 av 2 (Hiss finns ej)
2022-05-16
Mäklarhuset Varberg
Denna lägenhet på Bläshammar såldes av oss 2022-05-16. Se alla våra försäljningar i Varberg samt även på Bläshammar.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
