Simtuna Isby 7
4 950 000 kr
Välskött gård med spektakulär panoramavy, otaliga potentialer, två bostadshus och närhet till städer
Välkommen till denna charmiga gård belägen i vackra Fjärdhundra. Här finner du två renoverade bostadshus som erbjuder en fantastisk utsikt utöver det vanliga. Perfekt för djurhållning och odling, erbjuder denna egendom en aktiv livsstil för den naturälskande köparen. eftersom gården erbjuder två renoverade bostadshus kan man både hyra ut, erbjuda generations boende eller ha ett lyxigt boende för sina gäster.
Detta unika hem kommer med ett växthus som ger möjlighet till att odla egna grönsaker och örter året runt. Dessutom finns det en lada som kan användas för både förvaring och företagande. Med många förrådutrymmen finns det gott om plats för att organisera och hålla ordning på dina ägodelar.
Om du önskar mer utrymme finns även möjlighet att köpa till lite mark/tomt. Med en tomtarea på 22584 kvadratmeter finns det gott om utrymme för att skapa din drömgård eller expandera din verksamhet.
Denna gård är perfekt för den som söker en aktiv livsstil i natursköna omgivningar. Kom och upptäck allt detta unika hem har att erbjuda!
152/10 kvm
85 001 kr/år
2.2584 ha
3 Sovrum
ENKÖPING ISBY 1:3
Gård
2025-03-03
Mäklarhuset Enköping
Denna gård på Simtuna Isby såldes av oss 2025-03-03. Se alla våra försäljningar i Fjärdhundra samt även på Simtuna Isby.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
