Hasselquistvägen 37
2 695 000 kr
Nyrenoverad lägenhet, bara att flytta in!
Nyrenoverad 2:a på lugna Hasselquistvägen. Ljus lägenhet med fönster åt 2 håll, vilket skapar fantastiskt ljus till hela lägenheten. Var först in i denna nyrenoverade lägenhet som bjuder på nytt fullutrustat kök, nya golv, väggar, garderober, samt säkerhetsdörr.
Lägenheten har stort sovrum med plats för säng samt visst övrigt möblemang, stort vardagsrum med gott om sociala ytor. Från vardagsrummet kommer man ut till en solig balkong med utsikt mot lugn gata. I övrigt har vi en hall med nya dragdörrsgarderober samt ett badrum med delis nya badrumsmöbler.
Lägenheten ligger belägen med ett av Hammarbyhöjdens bästa lägenheten. Härifrån har man närhet till Nackareservatet med möjlighet till utförsåkning, längdskidor, trevliga promenadstråk, badsjöar och mycket mer. 2 min till T-bana, matbutik och service!
42 kvm
3 210 kr/mån
2 rum (1 sovrum)
1 av 3 (Hiss finns ej)
2024-12-04
Mäklarhuset Hammarbyhöjden
Denna lägenhet på Hasselquistvägen såldes av oss 2024-12-04. Se alla våra försäljningar i Johanneshov samt även på Hasselquistvägen.
Liknande bostäder
Låt oss värdera din bostad
